Rheinstream Guesthouse Basel

Penzion

Basilej, Švýcarsko7 Webergasse, 4058

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 310 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 34 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 310 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O penzionu

Rheinstream Guesthouse Basel patří mezi ubytování v destinaci Basilej. Basel Münster leží 610 metrů daleko. V nabídce jsou pokoje o ploše od 10 do 34 m² s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Vybrané ubytovací jednotky mají balkon nebo terasu. Ve všech pokojích patří do výbavy fén, lednice a rychlovarná konvice nebo kávovar. K dalšímu vybavení patří topení, ventilátor a posezení. V některých pokojích nechybějí sprcha, rozkládací pohovka a venkovní nábytek. Výhled se v některých pokojích otevírá na město a do vnitřního dvora. Ručníky a ložní prádlo ve všech pokojích nechybějí.

Katedrála Basilej leží 800 metrů odtud a Výstaviště Basilej je 900 metrů daleko. Asi 6,2 km odtud je EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg. Pro pobyt s rodinou se hodí rodinné pokoje.

Zde jsou expresní check-in a check-out. Bezplatné Wi-Fi je v ubytování dostupné. Ubytování pronajímá celkem 26 pokojů.

Vzdálenosti k vybraným místům

Katedrála Basilej800 m
Výstaviště Basilej900 m
Kunstmuseum Basel1,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento penzion vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaVlastní koupelna
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 13 m²213 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 18 m²218 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 22 m²422 m²Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 13 m²213 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 14 m²214 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Zobrazit další (6)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaVlastní koupelna
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 26 m²426 m²Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 18 m²218 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou220 m²Velká manželská postel (velikosti King)-Ano
Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou110 m²Samostatná postel--
Rodinný pokoj s vlastní koupelnou334 m²Samostatná postel, Velká manželská postel (velikosti King)-Ano
Pokoj Deluxe s manželskou postelí King226 m²Velká manželská postel (velikosti King)-Ano

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v penzionu Rheinstream Guesthouse Basel podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • ručníky
  • fén
  • lednice

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 13 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 18 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 22 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 13 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 14 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 26 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou · 18 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

▾

Jednolůžkový pokoj se sdílenou koupelnou

▾

Rodinný pokoj s vlastní koupelnou

▾

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King

▾

Rheinstream Guesthouse Basel - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Basel SBB“ od ubytování „Rheinstream Guesthouse Basel“?

Železniční stanice „Basel SBB“ se nachází 1,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg“ od ubytování „Rheinstream Guesthouse Basel“?

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg se nachází 6,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 618 recenzí hostů je 8,3/10 . Přečtěte si recenze penzionu Rheinstream Guesthouse Basel nebo přidejte vlastní.

Marieta12 - 2025
8/10
★★★★☆

Skvělé na krátký pobyt! Pohodlné, čisté a v centru :). Postel fakt pohodlná, koupelna pořád čistá, dobré topení a kafe v pokoji! Pobyt v Rheinstream Guesthouse byl moc příjemný, hlavně za tu cenu a super centrální místo.

ℹ) Recenze Rheinstream Guesthouse Basel nevyjadřují stanovisko basel-hotel.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rheinstream Guesthouse Basel - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~3 310 Kč
Typická cena
~4 729 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 38

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 310 Kč
Typická cena
~3 775 Kč

Toto ubytování je o 12 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s rodinnými pokoji: 14

Za podobnou cenu

~2 814 Kč – ~3 807 Kč

  • Porovnaná ubytování 34
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 9
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Niros Bed & Breakfast

9,2/10 ~3 761 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.